AKÇAM ÖRME
Akçam örme; tekstil sektöründe örme kumaşın rolünü yeniden tanımlayarak geçmişten gelen mesleki birikimini çağdaş, yenilikçi, öncü ve rekabetçi iş gücü organizasyonuna dönüştürerek 2005 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir..

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizin çalışmalarımıza duydukları güven, ihtiyaçlarına yenilikçi ve yaratıcı çözümler bulan gerçek bir iş ortağı anlayışı ile gelişen başarılarımız bizi daha büyük hedeflere taşımamıza olanak tanıdı.

Bize bu hedefi yükleyen anlayış ve paylaşım yanında tabi ki yüksek teknoloji ekipmanlarını sanata dönüştüren iş bilgisi organizasyonu, ürün kalitesi, hizmetlerimizdeki yüksek standartlarımız ve müşteri memnuniyeti önemli bir unsurdu. Bu da bize hem ulusal hem de uluslararası düzeyde haklı bir yer edindirdi.

Akçam Örme ağırlıkı olarak jakarlı (fantezi kumaş) olmak üzere her türlü örgü kumaş üretimi yanında yuvarlak örgü kumaş makineleri satışı ve yatırım danışmanlığı, teknik servis hizmeti ve Ar-Ge çalışmalarıyla da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Pasotti macchine, Wuxi Jialong ve Sun Da gibi sektörün üç dünya markasının Türkiye Mümessilliğini yapmaktayız.

Sektörün ihtiyaçlarına 4 konuda zengin içerikle hizmet sunan şirketimiz, markasını dünya çapına yayarak kapasite ve etkinliğini artırıp, global pazarda öncü ,kalıcı ve güçlü bir oyuncu olarak varlığını sürdürmeyi hedeflemektedir.
VİZYONUMUZ
İlham veren tasarım ve ürünleri ve nitelikli kadroları ile fark yaratan global bir marka olmak..
MİSYONUMUZ
Müşteri beklentilerinin ötesinde ürün çeşitliliği sunan ve sektörün öncüsü olmayı hedefleyen, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen kaliteli ürünlerle geleceğe odaklanan dinamik ve saygın bir kuruluş olmak..
ÖRGÜ MAKİNELERİ SATIŞI VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Makine satın alma konusunda girişiminiz varsa kumaş üretim konunuzu, hedef pazarınızı ve organizasyon gücünüzü bizimle paylaşın! Makine parkuru tercihi konusunda, satın alma stratejisi oluşturmaktan başlayıp bu konudaki gerekli tüm sistemsel yapılanma ve desteği sizin adınıza kurgular ve teknolojik ekipmanları organizasyonel yeteneklerinizle işler vaziyette teslim ederiz.
TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
Teknik ekipte çalışan bütün personel ile Akçam Örme, en az 10.000 vaka analiz ve gözlem tecrübesi ışığında problem tespit ve sorun çözme yeteneği kazanmıştır. Bunun yanı sıra ekibimiz yüzlerce makinenin hareket, elektrik-elektronik ve mekanik aksam elemanlarının iyileştirilmesi ve modifikasyonu konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde onaylanmış ve kullanım alanı bulmuş yaratıcı ve özgün çözümler getirmiştir. Bu gün geldiğimiz noktada servis ağı ve oryantasyon bakımından Türkiye'nin her yerine hizmet edecek düzeydeyiz. Teknik alt yapı ve tedarik imkânlarına sahip lojistik gücümüzle yedek parça ve benzeri sıkıntılarda zaman kaybını minimuma indirerek hareket etmekteyiz.
ARGE HİZMETLERİ VE AKÇAM AKADEMİ:
Gerek kişisel gerek kurumsal anlamda örgü teknolojileri konusunda mesleki anlamda aydınlanma ve keşiflere hizmet etmek isteyenlere rehberlik ederiz. Ortak gelişim, girişim ve eğitim alanları oluşturmaya önem veririz. Ticari potansiyeli olan ürünlerin geliştirilmesi, yeni metotların oluşturulması konusunda uzun ve kısa vadeli stratejik ortaklıklar kurarız.
Akçam Teksil

Yükleniyor...