ÜRETİM
ARGE & DESIGN

Dünya nın önde gelen tekstil fuarları ve modanin takip edildiği Los Angeles, Paris, Milano, Londra, Seoul, Tokyo şehirlerini her sezon ziyaret ederek ilham almakta ve tasarım fikirleri oluşturmaktayız.

Tasarım fikirlerimizi defileler ve sezon renkleri ile birleştirerek, sadece AKÇAM’a özgü, hızlı moda konsepti ile kumaşlar geliştiriyoruz. 15.000 den fazla Jakar kumaş arşivine sahip olmamız, bizi yenilikçi ve öncü kılmaktadır.

ÖRGÜ

5.000 m2 kapalı alanımızda,
6 GG – 30 GG arası, 103 adet jakar makine parkurumuz ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en kapsamlı makine parkuruna sahibiz.
Üretim kapasitemiz Günlük 25.000 metre / 10.000 Kgs dir.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, sahip olduğumuz makine parkurumuz ile kısa sürede ürün geliştirme ve üretim gerçekleştirebilme yeteneğimizdir.

Jakar Interlok, Jakar Ribana, Jakar Suprem, Jakar Ottoman, Jakar Ringel, Ringel Kumaşlar, Interlok,Çelikli İnterlok, Kaşkorse, Scuba, Dalgıç, Teknik Kumaşlar ürettiğimiz kumaş çeşitlridir.

KALİTE KONTROL

Ürettiğimiz her bir metre kumaş için hem örgü sonrası, hem sevk öncesi %100 kalite kontrol yaparak sevkiyat gerçekleştirmekteyiz.
Akçam Teksil

Yükleniyor...